• oświetlenie led
  • O NAS
  • OFERTA
  • GALERIA
  • WYDARZENIA
  • REFERENCJE
  • NOWOŚCI
  • OŚWIETLENIE SUFITOWE
  • KONTAKT
  • S K L E P
Nowości

Dyskoteka - oświetlenie dyskotekowe


Dyskoteka - "Klub Bogacz" . Kolbuszowa                               Kod: UD-001

W tym przypadku przedstawiono nowocześnie wyposażoną dyskotekę „Klub Bogacz”. Naszą rolą było zaproponowanie koncepcji i wzbogacenie wnętrza oświetleniem LED współgrającym z istniejącymi rozwiązaniami. Najlepszym efektem końcowym, zgodnym z oczekiwaniem inwestora, było skierowanie światła LED bezpośrednio na sufit. W realizacji tego rozwiązania pomocny stał się boksowy układ sufitu wykończony na biało. Aktualnie wchodząc do klubu można odnieść wrażenie przenoszenia się w inny, wielobarwny i niepowtarzalny wymiar rzeczywistości. 

     oświetlenie dyskotekowe         

 

To miejsce to doskonały przykład jak oświetlenie LED może zastąpić tradycyjne światło . Na pierwszy plan wysuwa się bar z niestandardowym oświetleniem RGB, którego właściwy montaż pozwolił na jednolite rozświetlenie szklanych luksfer w kolorową powierzchnię. Istotne w tym miejscu jest, że całe oświetlenie sufitowe wraz z punktowymi lampami LED oraz kurtynami świetlnymi zostało poprzez układ sterowników DMX sprzężone z komputerem. Takie rozwiązanie pozwoliło na pełne włącznie naszego światła w zestaw innych urządzeń dyskotekowych, którymi w prosty sposób i wg swoich potrzeb zarządza DJ. Nasze uniwersalne sterowniki pracujące pod sygnałem DMX pozwalają na szybką, wręcz błyskawiczną zmianę kolorystyki części lub całego pomieszczenia. W efekcie oświetlenie LED RGB zdecydowanie pomaga DJ wpływać na nastój i klimat bawiących się osób. Rozwiązanie nasze, w całości wpisuje się zatem w sprzęt oświetleniowy jaki na wyposażeniu współczesnych dyskotek powinien się znajdować.  

            

 

Fakt który zasługuje na uznanie w oczach inwestora, a który został potwierdzony w otrzymanej referencji, to krótki termin montażu całej instalacji - zaledwie 4 dni. Więcej fotografii w galerii.


Dyskoteka - "Klub Stodoła". Sokolina                                      Kod: UD-002

Kompletny remont dyskoteki „Klub Stodoła” w Sokolinie w województwie świętokrzyskim był okazją do zastosowania nowoczesnego oświetlenia LED. Inwestorzy wiedzieli, że wykorzystanie diodowych źródeł światła w postaci lamp LED pozwoli im na uatrakcyjnienie wnętrza dyskotekowej przestrzeni. Oswietlenieled.info zostało wybrane na wykonawcę tej realizacji, gdyż zaoferowaliśmy nie tylko atrakcyjną cenę lecz zaproponowaliśmy kompletne rozwiązanie wraz z dostawą materiałów i całościowym montażem.

        

Najistotniejszym elementem tej realizacji było oświetlenie LED w zakresie podświetlanej podłogi. Liczba i rozkład podłogowych kasetonów LED jest kompromisem ceny do efektywności. Z założenia, każdy z tych podłogowych kafli powinien móc przybierać dowolny kolor. Aby uzyskać ten efekt zarówno na podłodze jak i w pozostałych obwodach świecących, całość instalacji została podłączona do specjalnie przygotowanych sterowników i za pomocą sygnału DMX może za pomocą pilota lub konsolki sterującej przybierać dowolnie wybrany kolor światła. W tej dyskotece to DJ decyduje o zmianie barw: czy to w rytmie muzyki czy własnych preferencji. Z kolei różnorodność barwowa unikalnie łączy bogactwo 17 milionów barw z rolą oświetlenia LED dla całej dyskoteki.

  

 

       

Oświetlenie LED zostało doskonale wkomponowane w większość istotnych dla całego wnętrza elementów architektonicznych. Oprócz omówionej już wcześniej podłogi, należą do nich: legary sufitowe, wszystkie schody (pełniąc zarazem rolę oświetlenia przeszkodowego), elementy oświetlenia sufitowego, czy atrakcyjna balustrada. Całość oświetlenia LED jest znakomitym uzupełnieniem klasycznych reflektorów i typowych dyskotekowych efektów specjalnych. Dyskoteka „po liftingu” nie tylko utrzymała swoich wiernych gości, lecz nową jakością pozyskuje następnych.

               

Więcej fotografii w galerii.


Uwaga tylko TERAZ ! Jeżeli mają Państwo kąt, wnękę, miejsce czy pomieszczenie gdzie nasze oświetlenie może nadać im zmysłowy wymiar, to prosimy o przysłanie szkicu lub cyfrowych fotografii a my je przeanalizujemy i BEZPŁATNIE w formie kosztorysu odeślemy Państwu nasze propozycje. 


 



linia
O nas | Oferta | Galeria | Wydarzenia | Referencje | Nowości | Kontakt

Copyright © 2009-2011 Softmaster - Katowice