Dyskotekowe oświetlenie LED

muzyka i światło mogą grać razem!

 dyskoteka

Dyskoteka - "Klub Bogacz"  Kolbuszowa


W tym przypadku przedstawiono nowocześnie wyposażoną dyskotekę „Klub Bogacz”. Naszą rolą było zaproponowanie koncepcji i wzbogacenie wnętrza oświetleniem LED współgrającym z istniejącymi rozwiązaniami. Najlepszym efektem końcowym, zgodnym z oczekiwaniem inwestora, było skierowanie światła LED bezpośrednio na sufit. W realizacji tego rozwiązania pomocny stał się boksowy układ sufitu wykończony na biało. Aktualnie wchodząc do klubu można odnieść wrażenie przenoszenia się w inny, wielobarwny i niepowtarzalny wymiar rzeczywistości.


  OswLED-DiscoKolbuszowa09G_8OswLED-DiscoKolbuszowa06G_8OswLED-DiscoKolbuszowa04G_8

To miejsce to doskonały przykład jak oświetlenie LED może zastąpić tradycyjne światło. Na pierwszy plan wysuwa się bar z niestandardowym oświetleniem RGB, którego właściwy montaż pozwolił na jednolite rozświetlenie szklanych luksfer w kolorową powierzchnię. Istotne w tym miejscu jest, że całe oświetlenie sufitowe wraz z punktowymi lampami LED oraz kurtynami świetlnymi zostało poprzez układ sterowników DMX sprzężone z komputerem.

Takie rozwiązanie pozwoliło na pełne włącznie naszego światła w zestaw innych urządzeń dyskotekowych, którymi w prosty sposób i wg swoich potrzeb zarządza DJ. Nasze uniwersalne sterowniki pracujące pod sygnałem DMX pozwalają na szybką, wręcz błyskawiczną zmianę kolorystyki części lub całego pomieszczenia. W efekcie oświetlenie LED RGB zdecydowanie pomaga DJ wpływać na nastój i klimat bawiących się osób. Rozwiązanie nasze, w całości wpisuje się zatem w sprzęt oświetleniowy jaki na wyposażeniu współczesnych dyskotek powinien się znajdować.

 

OswLED-DiscoKolbuszowa02G_8OswLED-DiscoKolbuszowa01G_8OswLED-DiscoKolbuszowa03G_8

Fakt który zasługuje na uznanie w oczach inwestora, a który został potwierdzony w otrzymanej referencji, to krótki termin montażu całej instalacji - zaledwie 4 dni.

OswLED-DiscoKolbuszowa07G_1OswLED-DiscoKolbuszowa10G_1OswLED-DiscoKolbuszowa08G_8

Kod: UD-001

Dyskoteka - "Klub Stodoła" Sokolina


Kompletny remont dyskoteki „Klub Stodoła” w Sokolinie w województwie świętokrzyskim był okazją do zastosowania nowoczesnego oświetlenia LED. Inwestorzy wiedzieli, że wykorzystanie diodowych źródeł światła w postaci lamp LED pozwoli im na uatrakcyjnienie wnętrza dyskotekowej przestrzeni. Oswietlenieled.info zostało wybrane na wykonawcę tej realizacji, gdyż zaoferowaliśmy nie tylko atrakcyjną cenę lecz zaproponowaliśmy kompletne rozwiązanie wraz z dostawą materiałów i całościowym montażem.

OswLED-DiscoSokolina01G_200OswLED-DiscoSokolina03_2110OswLED-DiscoSokolina04G_210

 Najistotniejszym elementem tej realizacji było oświetlenie LED w zakresie podświetlanej podłogi. Liczba i rozkład podłogowych kasetonów LED jest kompromisem ceny do efektywności. Z założenia, każdy z tych podłogowych kafli powinien móc przybierać dowolny kolor. Aby uzyskać ten efekt zarówno na podłodze jak i w pozostałych obwodach świecących, całość instalacji została podłączona do specjalnie przygotowanych sterowników i za pomocą sygnału DMX może za pomocą pilota lub konsolki sterującej przybierać dowolnie wybrany kolor światła. W tej dyskotece to DJ decyduje o zmianie barw: czy to w rytmie muzyki czy własnych preferencji. Z kolei różnorodność barwowa unikalnie łączy bogactwo 17 milionów barw z rolą oświetlenia LED dla całej dyskoteki.

OswLED-DiscoSokolina07G_256OswLED-DiscoSokolina08G_258OswLED-DiscoSokolina12G_272

Oświetlenie LED zostało doskonale wkomponowane w większość istotnych dla całego wnętrza elementów architektonicznych. Oprócz omówionej już wcześniej podłogi, należą do nich: legary sufitowe, wszystkie schody (pełniąc zarazem rolę oświetlenia przeszkodowego), elementy oświetlenia sufitowego, czy atrakcyjna balustrada. Całość oświetlenia LED jest znakomitym uzupełnieniem klasycznych reflektorów i typowych dyskotekowych efektów specjalnych. Dyskoteka „po liftingu” nie tylko utrzymała swoich wiernych gości, lecz nową jakością pozyskuje następnych.

OswLED-DiscoSokolina06G_255OswLED-DiscoSokolina09_2610OswLED-DiscoSokolina13G_265


Uwaga tylko TERAZ ! Jeżeli mają Państwo kąt, wnękę, miejsce czy pomieszczenie gdzie nasze oświetlenie może nadać im zmysłowy wymiar, to prosimy o przysłanie szkicu lub cyfrowych fotografii a my je przeanalizujemy i BEZPŁATNIE w formie kosztorysu odeślemy Państwu nasze propozycje.


  Kod: UD-002