Oświetlenie LED w kasetonach reklamowych

Najlepszy sposób na redukcję wydatków i niedoścignioną żywotność

kaseton

Zewnętrzne kasetony reklamowe - Bielany, Wrocław

OswLED-Kaseton05G_5216Na przykładzie tych kasetonów reklamowych pragniemy zademonstrować nasz zakres prac z grupy instalacji reklamowych, a dokładniej wymiany tradycyjnego, świetlówkowego podświetlenia na energooszczędne oświetlenie diodowe. Bezcenna w takich inwestycjach jest nasza współpraca z liczącym się na tym rynku producentem diodowych źródeł światła - firmą Powerled z Katowic. To wyłącznie listwy i moduły LED ich produkcji dają nam gwarancję najwyższej sprawności świetlnej oraz najdłuższej żywotności realizowanych układów. Wszędzie tam gdzie inwestor stawia na jakość i trwałość inwestycji instalujemy sprawdzone produkty z UE.

 

Zarządzający Parkiem Handlowym BIELANY pod Wrocławiem, pragnąc odświeżyć wygląd i obniżyć zużycie energii elektrycznej w swoich kasetonach reklamowych wybrali nas do tej inwestycji. Wzajemne uzgodnienia i wyliczenia pozwoliły nam na przedstawienie oferty i docelową realizację w ramach której:

  • zadeklarowaliśmy wymianę źródeł światła w dwóch kasetonach o wymiarach 400 x 400 cm każdy;
  • przewidzieliśmy i uzyskaliśmy prawie 10-krotne zmniejszenie zużycia energii elektrycznej każdego kasetonu z ok. 3000 Wat na 320 Wat;
  • demontaż świetlówkowych źródeł światła na moduły LED nie wymusił dodatkowych kosztów w postaci zmiany konstrukcji metalowej czy napinanego materiału;
  • uzyskana jasność świecenia kasetonu zmierzona luksomierzem na powierzchni napiętego materiału wyniosła 700-900 luxów;
  • wykazaliśmy, że wysoka sprawność świetlna i energetyczna naszych modułów LED pozwoli inwestorowi na jej zwrot w okresie nie przekraczającym 1,5 roku kalendarzowego przy jego sposobie eksploatacji.

W oparciu o nasze doświadczenie i sprawdzone moduły LED - działające w setkach polskich marketów - wszystkich zainteresowanych wymianą świetlówkowych źródeł światła na diodowe zapraszamy do kontaktu z nami. Na Państwa życzenie przygotujemy nieodpłatny audyt energetyczny wykorzystywanej reklamy i przedstawimy kalkulacje zakresu inwestycji oraz czas jej zwrotu wraz docelowymi oszczędnościami.

Zespół Oswietlenieled.info

Kod: PK-001


 

Podświetlenie szyldu reklamowego

OswLED-LiteryReklamaG_7079

Dobrze dobrane moduły LED są niezastąpione we wszelkiego rodzaju podświetleniach, gdzie dysponujemy szczególnie małą ilością wolnego miejsca. Przykładem takiej instalacji jest ta realizacja. Wymagania inwestora w tym zakresie były jednoznaczne - uzyskać podświetlenie takiej konstrukcji napisu "Biuro podróży" w sposób zwracający uwagę oraz gwarantujący wieloletnią, bezawaryjną pracę.

W tym celu wybraliśmy najcieńsze - tylko ok. 3 mm grubości - jednodiodowe moduły firmy Powerled z serii "L1/3", które przy okazji gwarantowały największą ilość światła uzyskaną z jednej diody ok. 15lm. Nie wymaga dodatkowego komentarza chęć wyróżnienia przez inwestora tej reklamy na tle inny szyldów tego jasnego handlowego pasażu. Nie bez znaczenia dla rodzaju zastosowanych materiałów była minimalna szczelina pomiędzy ścianą a tylną częścią styrodurowych liter. Jak łatwo dostrzeć po zielonej łunie elewacyjnej ściany - zamierzony efekt został uzyskany.

 

 

 

Kod: PK-002