"Stać Cię na zmysłowe światło" - to nasza misja !

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży oraz konsultingu w branży energooszczędnych źródeł światła LED.

Prezentujemy i udowadniamy jak niedrogie, trwałe i atrakcyjne może być światło LED.

Współpracujemy z architektami i dekoratorami wnętrz w zakresie realizacji ich projektów, oferujemy także zainteresowanym inwestorom nasze własne rozwiązania. Posiadamy zaszczytny tytuł "Firma przyjazna architektom".

Realizacje opieramy o produkty wysokiej półki jakościowej, bazując przede wszystkim na produkcji europejskiej oraz polskiej, w ofercie posiadamy również atrakcyjne cenowo alternatywy w postaci taśm LED oraz lamp diodowych produkcji chińskiej.

Nasza wiedza o diodach ma podłoże inżynieryjno-produkcyjne co bezpośrednio przekłada się na jakość oferowanych rozwiązań oraz ich mnogość.

Oferujemy kompletną realizację wraz z montażem, przygotowujemy także komplety do samodzielnego montażu. Wyceniamy i tworzymy rozwiązania spersonalizowane pod konkretne potrzeby inwestora - kroimy na wymiar!

 

Do naszych atutów należą

- Ponad 10-letnie doświadczenie w wykorzystywaniu diodowych źródeł światła;

- Szeroka wiedza na temat istniejących na rynku rozwiązań, co pozwala na możliwie najlepsze dopasowanie produktów do danych potrzeb

- Moduły oraz listwy LED rodzimej produkcji (EU, Polska) oparte o diody OSRAM pozwalające na zwalczenie mitu nietrwałych źródeł światła LED

- Sterowniki LED rodzimej produkcji oraz wiedza i doświadczenie z zakresu systemów sterowania oświetleniem, pozwalającym na niemal nieograniczone możliwości iluminacji

- Ścisła współpraca z firmą Powerled - jednym z najlepszych polskich producentów diodowych źródeł światła;

- Zaplecze inżynieryjno-naukowe pozwalające w pełni wykorzystywać specyfikę, zalety i właściwości diod;

- Umiejętność łączenia ceny z jakością w zakresie doboru produktów tanich a niezawodnych;

- Zrealizowaliśmy już setki różnorodnych systemów oświetlenia LED zacząwszy od oświetleń domowych (dekoracja salonów, oświetlenie użytkowe kuchni etc.) kończąc na iluminacji parków rozrywki czy hal sportowych.

- Posiadamy oddzielną serię produktów własnej produkcji, dedykowanej oświetleniu stacji benzynowych oraz otoczenia, działających bezawaryjnie już od ponad 3 lat (zapraszamy serdecznie na LEDStation.pl)