Oświetlenie LED dla sufitu napinanego

skrojone na miarę XXI wieku

sufit

We współpracy z firmami oferującymi systemy sufitów napinanych możemy zaproponować bardzo ciekawą i nowoczesną jednocześnie alternatywę dla konwencjonalnego oświetlenia LED. Oświetlenie tego typu pozwala na nadanie pomieszczeniom bardzo nowoczesnego charakteru a przy współpracy z architektami i odrobinie wyobraźni bez większych problemów możliwe jest stworzenie całkowicie niepowtarzalnego designu i efektu, którzy klienci, znajomi czy rodzina zapamiętają na długo.

Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować kompleksowe rozwiązanie, cechujące się bezawaryjnym działaniem nawet ponad 15 lat oraz idealnie równomiernym rozświetleniem całej powierzchni sufitu napinanego. 

Systemy tego typu sprawdzić się mogą nie tylko jako oświetlenie użytkowe ale także jako unikalny wystrój wnętrza, nie tylko na suficie ale również na ścianach. W połączeniu z technologią płyt gipsowo-kartonowych - możliwości jest naprawdę dużo a wykonanie nie przysparza tak wielu problemów jak mogłoby się zdawać.

Zapraszamy do obejrzenia kilku z naszych realizacji w galerii pod linkiem <TUTAJ>